Banyo Tadilatı

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı, banyo yenileme hizmetleri, banyosunu güzel bir görünüme ulaştırmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla aratılmakta. Bir banyonun modern görünmesi için daha gri tonlarda soft ve naturel malzemeler kullanılması gerekir. Örneğin duvarlarınızda ve zemin seramiklerinizde beton görünümlü veya mat doğal taş görünümlü seramikler kullanabilirsiniz. Koyu renklerin banyonuzu boğmasından endişelenmeyin çünkü banyonuzun ışıklandırılması yeterli olduğu takdirde banyonuz çok ferah olacaktır ve kullandığınız malzemeler ön plana çıkıp kendini gösterecektir.

Bir banyonun en büyük problemlerinden bir tanesi duşa girerken ayağınızı 20 cm yukarı kaldırmanız. Çünkü banyonuzda duşakabin var. Ve bu kabinin etrafındaki silikonlar zamanla kararıp kabinin altına her duş sonrası su akmasına neden olur. Akabinde sizin bu suyu her duş aldıktan sonra çekmeniz gerekir. Bizim buradaki çözümümüz duş kabini kullanmadan duş alanını çift bileşenli elastik bir malzeme ile yalıtımını yapmak. Ardından bu yalıtımın üzerine 2x2 veya 5x5 fileli mozaiklerle döşemek. Böylelikle duş zemininiz banyo zemini ile aynı düzeyde olur. Ve duş alanınız banyo içerisindeki yerini belli eder. Duş alanında banyodaki kullandığınız seramikle aynı seramiği kullanırsanız duş alanınız net bir şekilde belirlenmez.

Karşılaştığımız bir diğer problem duş içerisinde kullanılan demir raflar buradaki çözümümüz duşun içerisine niş sayesinde şampuanlarınızı, duş jellerinizi vb ürünleri koyabilirsiniz. Niş yaptırmayıp raf kullanırsanız raflarınız 6 ayda bir paslanacaktır. Baştan banyoyu tasarlarken kullanım tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlarsanız banyonuz uzun yıllar konforlu bir alan haline gelecektir.

İstanbul Banyo Tadilatı

İstanbul'da banyo tadilatı firması olarak faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz. Banyonuzun geçmişe göre daha güzel bir görünüme ulaşması sizleri de memnun edecektir. Tüm kriterleri dikkate alarak, gerekli girişimlerde en iyi şekilde bulunup sizlere daha iyi alanlar oluşturabiliriz. Siz de banyonuzun kaliteli modern ve inovatif olmasını istiyorsanız Etiler’de bulunan ofisimize gelebilir, banyonuzu 3D VR gözlükleri ile birlikte tasarlayabilirsiniz. Randevu almayı unutmayın..:)