İstanbul Anahtar Teslim Tadilat

İstanbul Anahtar Teslim Tadilat

İstanbul anahtar teslim tadilat hizmetleri, tadilat konusunda özenli bir şekilde hizmet almak isteyen kişiler tarafından aratılan bir konu. Mülk sahibi için tadilat başlı başına stresli bir iş. Hangi şirketle veya ustalarla çalışmalıyım? Hangi malzemeleri kullanmalıyım? Ne kadar zamanda biter? Gibi sorular, mülk sahibi tarafından sorulabiliyor.

Anahtar Teslim Tadilatın Avantajları

Anahtar teslim tadilatın en önemli avantajlarından bir tanesi mülk sahibinin sözleşmeyi imzaladığı andan tadilatın sonuna kadar hiçbir detayla uğraşmamasıdır. Ustalar geldi mi? Acaba ustalar işini düzgün yaptı mı? Malzemeler yetecek mi? Bir aksilik çıkacak mı? Tadilat zamanında bitecek mi? Bu tarz hiçbir detayla ilgilenmez. Bizler, aglo mimarlık olarak bu noktada devreye girerek, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde çözüme ulaştırma konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Dilerseniz şimdi size ilk tanışmadan tadilatın son gününe kadarki süreci biraz anlatalım.

İstanbul Anahtar Teslim Tadilat

Öncelikle sizin müsaitliğinize göre bir keşif günü belirliyoruz. Keşif gününde iç mimarımız isteklerinizi dinleyip not eder, sonrasında tadilat yapılacak alanın ölçülerini alır. Ölçülendirmeden sonra istekleriniz doğrultusunda size fikirler verir. Mimarımızın ve sizin fikirlerinizden ortak bir fikir ortaya çıkar ve bir sonraki etapta projenizin maliyeti hesaplanır. Ardından size bir teklif verilir. Teklifte size kullanılacak malzeme kaliteleri, fiyat aralıkları ve projenin süresi gün gün net bir şekilde belirtilir. Dilerseniz projenizin 3D tasarımları da sizlerle paylaşılır. Sözleşme imzalandıktan sonraki ilk 3 gün malzeme seçimi yapılır. Kendi atölyemizde ürettiğimiz banyo dolabı, mutfak dolabı, lake kapı gibi malzemeler tasarıma uygun ve istediğiniz renkte üretilir.

Seramik, parke, mutfak tezgahı, boya gibi diğer malzemelerse ofisimizdeki showroomdan seçilir. Projenizin en önemli kısmı malzeme seçimindeki ilk üç gündür. Çünkü doğru malzeme seçimi, doğru renkler ve düzgün bir organizasyon sayesinde kusursuz ve sürprizsiz bir tadilat projesi ortaya çıkartır. Aksi takdirde projeniz hemen hemen her günü düzensiz ilerler. Sonucunda stresle beraber zaman ve para kaybetmenize yol açar.

Üç günün sonunda tasarıma ve zevklerinize uyumlu malzemelerin tamamı belirlenmiş olur ve size artık sadece işini seven, mutlu ustaların sanatını izlemek kalır. İstanbul anahtar teslim tadilat konusunda profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilmek adına sizler de iletişime geçebilirsiniz.