İstanbul Mutfak Tadilatı

İstanbul Mutfak Tadilatı

Her projede olduğu gibi en önemli nokta ölçüdür. Ölçü doğru alınmazsa mutfağınızın sol veya sağ tarafında küçük bir ek parça kalır.
Ölçü doğru alındığında dolap kapakları tam gelir ve ek parça kalmaz bu da mutfağınızın estetik görünmesini sağlar.
Bir sonraki etapta ne kadar dolaba ve tezgaha ihtiyacınızın olduğu belirlenmelidir. Dolapların içini düzenli bir şekilde planlarsanız mutfak bittiğinde ve  kullanmaya başladığınızda mutfak eşyalarınıza yeterli olacaktır.
Bir sonraki etapta mutfak dolabının malzemesi seçilir. FENIX, lake, high gloss, mdf lam ve membran gibi farklı malzemeler seçebilirsiniz. Mutfak tezgahınıza ise kuvars, granit, terrazzo gibi farklı malzemeler kullanabilirsiniz. 
Sonrasında mutfak aksesuarları seçilir. Bu aşamada tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik seçimler yapmalısınız. Örneğin, baklagillerinizi farklı kavanozlarda saklıyorsanız bunları dolap içinde arka arkaya sıralayıp en arkadakini alabilmek için öndeki kavanozları çıkartmak yerine dolap içi raylı ve 45 kiloya kadar taşıyan çekmece kullanabilirsiniz. Böylelikle en arkadaki kavanozu almak için yapmanız gereken çekmeceyi çekmek ve üstten en arkadakini almak olacaktır. Modern bir mutfak istiyorsanız daha çok gri, antrasit, krem, mat ve soft renkler seçebilirsiniz. Kapaklarda ise oymalı kapak yerine daha düz kapaklar tercih edebilirsiniz.
Yeni mutfağınızın tasarımlarını 3D VR gözlüğü ile görmek isterseniz sizi Etiler’de bulunan ofisimize bekleriz.