Mimari Tasarım

Mimari Tasarım

Mimari tasarım, günlük hayatta çoğu kez karşılaştığımız yapıların, mekânların belli bir kurala, güzellik ve işlevsellik algısına dayanılarak tasarlanması durumuna denir. Aglo mimarlık olarak hedefimiz sizlerin göz zevkine ve tasarımsal fikirlerine en uygun olan projeleri sizler için tasarlamak olacaktır. 1994 yılından bu yana müşterilerimizin zevkleri ve çevre tasarıma uygun olarak yapılmış olan tasarımlardan hiçbir zaman olumsuz geri dönüşler almamış bunun aksine her projede arkamızda memnun müşterilerimizi bırakmış olduk.

Mimari tasarım sürecinde mimarlarımızın ve mühendislerimizin genel olarak kullandığı yol izleme haritaları şu şekildedir;

  • Sorunun/Problemin Tanımlanması
  • Veri Toplama.
  • Analiz.
  • Değerlendirme.
  • Sentez.

Tüm bu yol izleme haritalarımızdan, kullanacağımız malzemelere kadar sizleri bilgilendirerek istemediğiniz veya içinize sinmeyen tek bir parça tasarımı dâhil sizlerin haberi dışında uygulamamaya özen göstermekteyiz. Mimari tasarımları ile göz dolduran bakanın dönüp bir daha baktığı yapıları sizler için en güzeli için çabalamak adına canla başla hizmet vermek için.

Aglo mimarlık, mimarlık sektörünün tasarımsal ve sağlıklı iş anlayışını inşa ettiği modern, kaliteli ve güven esasına dayalı konutlarıyla adından söz ettiren bir marka konumuna geldi. Aglo mimarlık olarak sizlere uzun yıllardır mimarlık sektöründe en kaliteli parçaları ve uzman kadrosu ile her tasarım ve tadilat durumunda sizlerin bir telefon kadar uzağınızda olmaya devam edecektir. Siz hayal edin Aglo mimarlık gerçeğe dönüştürsün.