Salon Tadilatı

Salon Tadilatı

Tasarımsal projeleri ile mimari bir mekânın içine değer katmak, yaşam kalitesini artırmak için müşterilerimizin istekleri doğrultusunda biçimsel, işlevsel ve estetik ölçütlere en uygun modern projeleri üretmekteyiz.Aglo mimarlık sizlere 1994 yılından itibaren en kaliteli ve modern tasarımları sunmaktadır. İhtiyaç duyulan aynı zamanda günlük aktivitelerimizi geçirdiğimiz salonlarımız zaman geçtikçe göz zevkimize uymayarak tasarımsal tadilata ihtiyaç duyabilmektedir. Profesyonel ekip ve işinin ehli iç mimarlarımız ile birlikte sizlere kalitenin tek adresi olmak adına tüm fikirleriniz için hizmetinizde bulunmaktadır.

Salon  tadilatlarında, en büyük hatalar, renklerin uyumsuzluğu, eşyaların doğru yerlerde olmayışları ve salon ölçülerine göre dekorasyonlarının yapılmayış oluşlarıdır. Aglo mimarlık ekip arkadaşlarımız sizlerin salon ölçülerinize en uygun olacak şekilde dizayn edilecektir. Seçilecek olan renklerin aynı zamanda birbirleri ile uyumlu olmaları gerekmektedir.

Çalışma disiplini yüksek, ciddi, prensip sahibi, kaliteye önem veren, işini severek yapan, yaratıcı mimar ve iç mimarlardan oluşan tasarım grubumuz ve uzman uygulama ekibimiz ile ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan firmamız, yaşadığınız mekânları güzelleştirmek ve onlara anlam katmak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aglo mimarlık firmasının diğer mimarlık firmalarından ayıran en büyük özelliği ise memnun müşterilerimiz olmaktadır. Her memnun müşterilerimiz ile irtibatlarımızı koparmayarak onların diledikleri zaman hizmetinde hazır olmamızı sağlamaktayız. Sizlerin aklınızda şüphe kalmaması adına tüm işleri detayları ile düşünerek en kaliteli oturma odalarınızı sizlere sunmaktayız.  

Gerek kullandığımız malzemeden gerek yaptığımız işin kalitesi ve işçiliğinden aglo mimarlık olarak farkımızı ortaya koymaktayız. Aynı zamanda tüm bu kaliteli hizmetlerimizi sunarken bütçe dostu, ekonomik ve en hızlı olacak şekilde planlamasını gerçekleştirmekteyiz. Tadilat ve tamirat konularında emin ellerde olduğunuzdan şüpheniz olmasın aglo mimarlık ile salonlarınız ve tüm eviniz emin ellerde. Siz hayal edin aglo mimarlık gerçekleştirsin.